12670687_460820214115820_5612528329137290578_n

De tentamenperiode is weer afgelopen. De dagen van wanhoop, uren lang staren naar je boeken en leven in de ub zijn weer ten einde. Allemaal leuk en aardig voor je intelligentie natuurlijk, maar de lichamelijke beweging en je sociale leven gaan er niet echt op vooruit.

Daarom organiseert SV Gusto op donderdag 21 april speciaal voor jullie het enige echte Gusto’s Foute Neon Fitness Feest! Om zo dat lichaam weer een beetje actief te krijgen, alle stress weg te dansen en natuurlijk een lekker sixpackje te creëren (of drinken).

Haal je foutste fitness kleren, neon zweetbandjes, beenwarmers, sportbroeken en schoenen, maar uit de kast en WIN een bon voor een heerlijke lunch bij de Dromaai in Nijmegen.

Dit zal natuurlijk plaatsvinden in het oude vertrouwde Bascafé, vanaf 21:00 uur. Bier voor €1,50 want je moet natuurlijk wel van voldoende vocht worden voorzien!

Klik hier en zet jezelf snel op aanwezig, dan zorgen wij er voor dat je in het Bascafé nog extra oplicht!

Tot in Bascafé