Onze tentamenbundels
Elke periode worden er tentamenbundels door Gusto uit gebracht. Ze bestaat meestal uit een oefententamen gemaakt door een docent en een samenvatting gemaakt door een student. Een bundel kan worden gebruikt als een hulpmiddel om te leren. Onze bundels zijn niet helemaal waterdicht maar gaan je zeker helpen! Je kan alle bundels gratis downloaden via onze tentamenbank.

Heb jij een briljante samenvatting? Stuur hem dan op naar info@svgusto.nl! Wij controleren of de samenvatting van voldoende kwaliteit is om uit te geven. Als jou samenvatting daadwerkelijk briljant is dan krijg je € 5,00 per tien pagina’s.

Nog een aantal tips! 

  • Leer niet alleen maar kijk ook wat andere studiegenoten leren.
  • Pak een tentamenbundel van Gusto er bij.
  • In de powerpoint presentaties staan vaak belangrijke onderwerpen.
  • Gebruik voor het tentamen Nederlands het programma op de HAN-computers om te oefenen!
  • Je bent nooit TE goed voorbereid: neem bij twijfel altijd een rekenapparaat/ warenwet/ extra pen etc. mee!
  • Zorg dat je op tijd bent. Dit scheelt veel stress.
  • Neem je tijd: sla een vraag over als je hem niet weet en kom er daarna weer bij terug.
  • Je mag geen eten meenemen in het lokaal. Drinken mag alleen in een af te sluiten flesje mee

studievereniging nijmegen gusto food and business